• Suchy olejek różany, do twarzy, włosów i ciała, 150 ml - TADE

Symbol: ASHUIL26

Suchy olejek różany co twarzy, włosów i ciała, 150 ml - firma TADE - pielęgnuje skórę twarzy, ciała, włosy i ... przepięknie pachnie! Suchy olejek różany cudowny, skuteczny, niesamowicie praktyczny kosmetyk. Wyjątkowa formuła olejku różanego sprawia, że wchłania się on bardzo szybko nie zostawiając tłustej warstwy na skórze. Dzięki swoim właściwościom ten suchy olejek różany fantastycznie sprawdza się o poranku, gdy w pospiechu, po szybkim prysznicu, chcemy odżywić swoją skórę. Nie dość, że do posmarowania twarzy i ciała wystarczy jeden produkt, to dodatkowo wchłonie się on szybciej, niż większość kosmetyków. Zdecydowanie skróci to nasze poranne przygotowania! Regularnie stosowany suchy olejek różany działa przeciwzmarszczkowo, odżywia i ujędrnia skórę. Działa na nią "uspokajająco", kojąco. Cudownie nawilża włosy, sprawia, że stają się delikatne i "lejące". Suchy olejek różany bardzo dobrze nadaje się pod makijaż. Z powodzeniem może zastąpić perfumy.

64.55
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Produkt dostępny
Waga 0.15 kg
Kod kreskowy 3593290023349

 

Suchy olejek różany co twarzy, włosów i ciała, 150 ml - firma TADE - pielęgnuje skórę twarzy, ciała, włosy i ... przepięknie pachnie!

 

Suchy olejek różany cudowny, skuteczny, niesamowicie praktyczny kosmetyk. Wyjątkowa formuła olejku różanego sprawia, że wchłania się on bardzo szybko nie zostawiając tłustej warstwy na skórze.

Dzięki swoim właściwościom ten suchy olejek różany fantastycznie sprawdza się o poranku, gdy w pospiechu, po szybkim prysznicu, chcemy odżywić swoją skórę. Nie dość, że do posmarowania twarzy i ciała wystarczy jeden produkt, to dodatkowo wchłonie się on szybciej, niż większość kosmetyków. Zdecydowanie skróci to nasze poranne przygotowania!

Regularnie stosowany suchy olejek różany działa przeciwzmarszczkowo, odżywia i ujędrnia skórę. Działa na nią "uspokajająco", kojąco.  Cudownie nawilża włosy, sprawia, że stają się delikatne i "lejące". Suchy olejek różany bardzo dobrze nadaje się pod makijaż.

Z powodzeniem może zastąpić perfumy.