O nas

AD Kosmetyki

Jesteśmy firmą rodzinną istniejącą na rynku od 2013 roku. Cenimy w życiu takie wartości jak: uczciwość, odpowiedzialność, solidność i dobra jakość, rzetelność i partnerstwo, zaufanie, stały rozwój.
Te wartości przyświecają nam w życiu, jak również odnoszą się do sposobu zarządzania firmą. Są bazą do budowania relacji z naszymi partnerami handlowymi zarówno za granicą jak i w Polsce. Te wartości odnoszą się również do obsługi naszych klientów sklepu internetowego.
W naszej firmie pracujemy z pasją w atmosferze, którą możemy określić kolorem turkusowym - to nazwa dla stylu zarządzania firmy z duszą.

 

Oferowane przez nas produkty pozyskujemy od najlepszych i wiarygodnych producentów między innymi z Włoch, Francji, Węgier, Syrii.
Stale poszukujemy dla naszych klientów nowych i ciekawych kosmetyków, których nie ma w dużych sieciowych drogeriach. Wprowadzamy nowe marki, które uważamy za godne zaufania i dobrej jakości. Chcemy aby nasi klienci w Polsce mogli mieć dostęp do kosmetyków, które są znane i cenione za granicą i które do tej pory były przez nich kupowane podczas zagranicznych pobytów.

 

Naszym partnerom handlowym w Polsce - sklepom z którymi współpracujemy, - dostarczamy materiały promocyjne wspierające sprzedaż. Dbamy, aby oferowane przez nas kosmetyki miały wsparcie promocyjne i były ładnie wyeksponowane. Przykładowe zdjęcia naszych ekspozycji w sklepach możecie Państwo zobaczyć w galerii zdjęć w zakładce "Hurtownie i Sklepy".

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Będzie nam miło móc z Państwem współpracować i dostarczać wysokiej jakości kosmetyki.
Zapraszamy również do kontaktu z nami, jeśli będziecie chcieli zadać pytanie lub podzielić się z nami spostrzeżeniami, które mogą jeszcze bardziej udoskonalić naszą pracę.

 

Z pozdrowieniami,

Anna Dmowska

Właściciel

image

Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie